Personell ved TkS

Administrasjon

Jan Ingve Helvig

Daglig leder

Jan.Ingve.Helvig@tksor.no

Anne-Birgit Vintermyr

Assisterende leder

Anne.Birgit.Vintermyr@tksor.no

Lise-Marit Bjornes Edvardsen

Sekretær

Lise.Marit.Edvardsen@tksor.no

Tove S Egeland

Sekretær/sykepleier

tove.egeland@tksor.no


Kjeveortopedi

Maud Els-Marie Andersson

Kjeveortoped, forsker

Maud.Els.Marie.Andersson@austagderfk.no

Jon Egil Fiane

Kjeveortoped

jetf1982@hotmail.com

Merete Dalheim

Tannhelsesekretær

merete.Dalheim@tksor.no


Kjeve- og ansiktsradiologi og periodonti

Grethe Blindheim

Spesialist i kjeve- og ansiktsradiologi. Rådgivende spesialist.

grethe.blindheim@hfk.no

Mette Hofstad

Spesialist i periodonti

Mette.Hofstad@tksor.no

Janne Agersborg

Tannhelsesekretær

Janne.Agersborg@tksor.no

Anne Birgit Vintermyr

Tannlege

mailto:anne.birgit.vintermyr@tksor.no


 Oral protetikk

Marianne Vangsnes

Spesialist i oral protetikk

Marianne.Vangsnes@tksor.no

Mari Stenvik Killingrød

Tannhelsesekretær

Mari.Stenvik.Killingrod@tksor.no


Endodonti

Christine W.Bergman

Endodontist, fagutvikling

Christine.Bergman@tksor.no

Mozhgan Movafaghi

Tannhelsesekretær

 


 Odontofobi

Astrid Treldal

Tannlege

Astrid.Treldal@austagderfk.no

Mari Stenvik Killingrød

Tannhelsesekretær

Mari.Stenvik.Killingrod@tksor.no

Kristen Grødal

Psykologspesialist

Therese V. Fredriksen

Psykologspesialist

Theresefr@vfk.no

Vibeke Kranstad

Tannlege (TkS og Tannhelsetjenesten i Vestfold)

Vibekek@vfk.no

 

Emilie Kvitberg

Tannhelsesekretær

0206kvem@vfk.no


Forskning

Elwaleed Mustafa

Forskningsleder, tannlege PhD

elwaleed.mustafa@tksor.no

Bent Storå

Psykologspesialist, PhD

Bent.Stora@vaf.no

Anne Skaare

Professor, spesialist i pedodonti

Anne.Skaare@odont.uio.no

Tiril Willumsen

Professor i atferdsfag

Tiril.willumsen@odont.uio.no

 

Therese Varvin Fredriksen

Psykologspesialist

theresefr@vfk.no

 

Vibeke Kranstad

Spesialtannlege

vibekek@vfk.no

Mariann Saanum Hauge

Phd stipendiat

mariann@tannsor.no

Christine Sofie Baumgartner

Tannlege, spesialist i pedodonti, PhD-stipendiat

christine.baumgartner@tksor.no

 

 

Pedodonti

Christine S Baumgartner

Spesialist i Pedodonti

christine.baumgartner@tksor.no

Mozhgan Movafaghi

Tannhelsesekretær

 


Tannbehandling i narkose og dentoalveolær kirurgi
(Tannhelsetjenesten i Aust-Agder)

Kristian Treldal

Tannlege (Tannhelsetjenesten i Aust-Agder)

Kristian.Treldal@austagderfk.no

Tone Robberstad

Tannlege (Tannhelsetjenesten i Aust-Agder)

Tone.Robberstad@austagderfk.no

Wenche Asdal

Tannhelsesekretær (Tannhelsetjenesten i Aust-Agder)

Wenche.Asdal@austagderfk.no

Kristina Møretrø

Tannhelsesekretær (Tannhelsetjenesten i Aust-Agder)

kristina.moretro@austagderfk.no